Provozovatel a osoba zodpovědná za provoz obchodu:

Patrik Zapletal a Kristina Farkasová

Výškovická 444/147

Ostrava 700 30

Patrik Zapletal - IČO 00706019

Jak zaplatit :

- bankovním převodem, vždy Vám nejprve potvrdíme objednávku a zašleme podklady k platbě

- osobní převzetí v Ostravě 

Pokud zvolíte volbu platba "bankovním převodem - předem", čekáme na úhradu 7 dnů. Pokud částku za zboží do té doby nepřevedete a nebudeme mít od Vás žádnou informaci o důvodu, může být Vaše objednávka stornována a zboží uvolněno k dalšímu prodeji.

Expedice zboží :

Zboží expedujeme obratem po připsání peněz na účet a to nejpozději do tří pracovních dnů. Balíky odesíláme přes českou poštu a ceny poštovného odpovídají aktuálnímu ceníku české pošty.

Storno objednávky :

Objednávku lze bezplatně stornovat do 24 hodin od objednání, nebo také po dohodě za předpokladu, že zboží nebylo expedováno a nedošlo ke vzniku žádných nákladů na straně prodejce. Náklady se rozumí např. telefonické hovory se zákazníkem, distributorem, objednávání, zabalení či příprava expedice a úhrada poštovného distribuční společnosti, náklady na vrácení zboží distributorovi, nevyžádaná skladová zásoba apod.

Reklamační řád :

Záruka se na zboží nevztahuje, zboží je druhé až třetí jakosti. Reklamovat lze v případě, že zboží nebude odpovídat stavu uvedeného v popisku u zboží na e-shopu koukniakup.cz